Nasze odpowiedzi na Państwa pytania o kartony - MADEBOX

Produkcja kartonów

Możemy dla Państwa wyprodukować kartony dla których suma długości i wysokości nie przekracza 190 cm.

W przypadku opakowań standardowych realizujemy zamówienia paletowe, więc minimalne zamówienie to 1 paleta danego opakowania.

Realizujemy zamówienia indywidualne.

Więcej w zakładce KARTONY INDYWIDUALNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu omówienia Państwa potrzeb.

Możliwe jest wysłanie do Państwa próbek kartonów i opakowań. Prosimy o KONTAKT z nami.

Oczywiście, przy dużych lub cyklicznych zamówieniach oferujemy korzystne warunki cenowe jak i warunki dostawy. Prosimy o KONTAKT z nami.

Opakowanie fasonowe to pudełko wykonane metodą wykrojnikową, czyli do produkcji opakowania wykorzystywany jest wykrojnik płaski odpowiadający danemu rozmiarowi i rodzajowi z katalogu FEFCO. Dzięki tej metodzie powstaje tekturowy wykrój, do złożenia którego nie potrzebujemy dodatkowych materiałów jak taśma klejąca lub zszywki, wystarczy poskładać go zgodnie z powstałymi bigami. Opakowania fasonowe cechują się wytrzymałością, łatwością składania oraz wysoką estetyką.

Zamówienia indywidualne

Możemy dla Państwa wyprodukować kartony dla których suma długości i wysokości nie przekracza 190 cm.

Szacunkowy koszt indywidualnej kliszy wynosi 200-250zł netto, koszt ten pokrywa klient. Szacunkowy koszt naniesienia nadruku to ok. 50gr netto do standardowej ceny kartonika.

Podejmujemy się wykonania grafiki przy zamówieniu min. 500-1000szt kartoników danego modelu.

Aktualnie oferujemy wyłącznie nadruk jednokolorowy.

Nie. Dostępne kolory opakowań to: szary, jednostronnie bielony, modry(ciemny granat).

Dostawy

Koszty wysyłki zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia. Dysponujemy własnym transportem. Oczywiście możliwy jest również odbiór zamówionych kartonów Państwa transportem po wcześniejszym uzgodnieniu.

Nie dostarczamy opakowań złożonych. Opakowania zawsze wysyłamy rozłożone aby zajmowały jak najmniej miejsca. Wpływa to na niższy koszt wysyłki. Jeżeli pojawi się problem ze składaniem opakowania, prosimy o KONTAKT pomożemy!

Jak najbardziej. Wysyłki zagraniczne realizujemy zawsze po uzgodnieniu indywidualnym.

Zamówienia staramy się realizować w jak najkrótszym czasie. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 30 dni roboczych, jednakże większość zamówień realizujemy w zdecydowanie krótszym czasie.